WESTFALEN URM-AL poznaj go w akcji w twojej branży!

Chemia profesjonalna a domowa – podstawowe różnice
8 lipca 2019

WESTFALEN URM-AL poznaj go w akcji w twojej branży!

Branża gastronomiczna jest jedną z najważniejszych gałęzi szeroko pojętego przemysłu, bo choć utarło się powiedzenie, iż jedzenie domowe jest bezapelacyjnie najlepsze, to systematycznie rośnie pozycja rynkowa, restauracji oferujących smaczne kąski na wynos z dostawą do domu. Podobnie jest w wakacje, kiedy z natury rzeczy więcej możliwości do tego, by odbywać dalekie podróże i rodzinne wycieczki. To niepowtarzalna okazja do tego, by się zrelaksować w wymarzonym miejscu, co pomaga się zdystansować od rzeczywistości, a tym samym nabrać nowej witalności.

Nie ma co ukrywać, iż to właśnie wtedy jednym z priorytetów w nowym miejscu jest branża gastronomiczna, bo praktycznie każdy chciałby smacznie zjeść, by mieć szansę na miłe, kulinarne wspomnienia. Zadowolenie klienta znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie sytuacji ekonomicznej danego lokalu, gdyż zadowolony klient chętnie powróci oraz prawdopodobnie poleci innym znajomym.

Obecnie wizytówką lokalu oprócz menu głównego liczy się poziom czystości w lokalu, jak i dbałość o klienta na wszystkich płaszczyznach jego obsługi. Odnośnie utrzymania czystości, na pewno w pierwszej kolejności, powinna to być czynność wykonywania regularnie przy użyciu odpowiednich narzędzi i środków. Przy doborze preparatów czyszczących warto wybrać te, które w szybki sposób rozprawiają się z konkretnym typem zabrudzenia, które potrzebujesz zwalczyć. Nie ulega wątpliwości, iż w warunkach przemysłowych, oprócz deklarowanej skuteczności, liczy się także skuteczność i szybkość działania, z uwagi na to, że obszar jest naprawdę spory i trzeba mu w sposób zdecydowany podołać.

Nie wiesz co wybrać?

Hurtownia „PROSPER” ma dla zainteresowanych wydajny, a przede wszystkim skuteczny, bezpieczny, a także szybkodziałający środek produkcji niemieckiego lidera z dziedziny rozwiązań opracowanych z myślą o różnorakiej działalności przemysłowej. Tym razem przybliżymy ci kolejny produkt WESTFALEN, wprowadzonych na rynek, z myślą o przedstawieniu chemii przemysłowej z innowacyjną formułą. WESTFALEN URM-AL, został silnie skoncentrowany, zachowując biodegradalność. Jego największymi atutami są: przyjazność dla skóry, skuteczność usuwania sobie z najtrudniejszymi plamami tj. m.in. z białek, tłuszczu, krwi, oleju, a także zanieczyszczeń o podłożu organicznym etc. Szerokie możliwości zastosowania preparatu, potwierdzają, że przyda się on, gdy będziesz wykonywał ręczne czyszczenie instalacji, stanowisk roboczych, hal tudzież podłóg. Czas działania środka szacuje się na 10-20 minut, w stężeniu mierzonym od 7-10%. WESTFALEN URM-AL jest całkowicie bezpieczny i wolny od związków z grupy AOX, EDTA, NTA.

Zapraszamy na stronę WestFalen-Polska.pl, by dowiedzieć się więcej informacji bądź złóż zamówienie online – jesteśmy jedynym dystrybutorem WESTFALEN na Polskę. Wypróbuj innowacyjną chemię dedykowaną dla przemysłu i ciesz się niepowtarzalnymi efektami bez wysiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *