WESTFALEN GRAFFITI PASTE 1492 – usuwaj farby, graffiti, gumy, wosku, żywicy i wielu innych!

WESTFALEN AUTO SHAMPOO – profesjonalna myjnia w domowym zaciszu!
19 sierpnia 2019
Jak wyczyścić felgi w 30 sekund?
29 sierpnia 2019

WESTFALEN GRAFFITI PASTE 1492 – usuwaj farby, graffiti, gumy, wosku, żywicy i wielu innych!

Firmy trudniące się sprzątaniem obiektów przemysłowych, doskonale zdają sobie sprawę, jak trudny jest dobór skutecznych środków czyszczących. Aby zapewnić maksymalną efektywność pracy, przede wszystkim należy wybrać funkcjonalne urządzenia czyszczące, które przyśpieszą wykonywanie pracy, minimalizując obciążenie czynnika ludzkiego. Jednakże obok tego kluczową rolę odgrywa również stasowanie efektywnego środka czyszczącego, który dobrze radzi sobie z danym typem plam lub zabrudzeń. Przy tej okazji spore znaczenie ma też dobra samoorganizacja, gdyż nie wszystkie najskuteczniejsze preparaty, dedykowane są do czyszczenia maszynowego, a ich stosowanie wykazuje bardzo wysoką skuteczność, którą trudno zastąpić.

Do najtrudniej usuwalnych plam, należą m.in. plamy i zabrudzenia z farb, resztek z kleju, z żywicy, sadzy etc. Nie jest  tajemnicą, że wyzbycie  się tego rodzaju zabrudzeń było nie lada przedsięwzięciem, pochłaniającym mnóstwo czasu i energii.

Poszukujesz rozwiązań na zmianę tego stanu rzeczy?

Mamy je dla Ciebie! Jeśli Twoje oczekiwania są naprawdę wysokie postaw na sprawdzone rozwiązania, zyskujące ogromną popularność w Niemczech.

WESTFALEN GRAFITTI PASTE 1492 wyróżnił się nieprzeciętną skutecznością i szybkością działania w naturalnej eksploatacji oraz testach przeprowadzanych w warunkach laboratoryjnych. Preparat usuwa zabrudzenia z różnego typu powierzchni tj. metal, drewno, kamień,  beton, szkło, kafelki, kinkier tudzież z szerokiej gamy tworzyw sztucznych. Sukces WESTFALEN GRAFFITI PASTE w dużej części skrywa się we właściwym doborze składników(Aromatyzowane węglowodory, niejoniczne i amfoteryczne tensydy), które za sprawą unikalnego połączenia tworzą środek czyszczący pozwalający na pozbycie się wymagających zabrudzeń. Detergent w niedługim czasie poradzi sobie z plamami powstałymi na bazie farb i lakierów, co znajduje odzwierciedlenie w usuwaniu graffiti, powstającego często w akcie wandalizmu obecnego w przestrzeni publicznej.

Zakupując WESTFALEN GRAFFITI PASTE zyskasz środek o szerokim spektrum zastosowania – przekonasz się, że usuwanie zabrudzeń z sadzy, żywicy epoksydowej, wosku, pozostałości po gumie tudzież zaprawie budowlanej, jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Sposób użycia, także zaskakuje prostotą – wystarczy nałożyć preparat na obszar wymagający czyszczenia np. przy użyciu pędzla (nakładana  warstwa ok.1-3mm) i odczekać -10-24H, zabezpieczając jednocześnie powierzchnię przed spłukaniem w wyniku opadów deszczu tudzież zaschnięciem pod wpływem ciepła. Po upływie wyznaczonego przedziału czasowego, należy dokładnie wyszczotkować oczyszczaną powierzchnię. W przypadku uzyskania pożądanego efektu po 1 użyciu, należy dokonać dokładnego spłukiwania przy użyciu dużej ilości wody. W sytuacji, gdy część zabrudzeń pozostała, należy powtórzyć zabieg.

P.P.H.U. „PROSPER” Sosnowiec jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem preparatów WESTFALEN CHEMICALS w Polsce, oferując szybką wysyłkę i pełne wsparcie i doradztwo produktowe. Wejdź na Westfalen-polska.pl i zacznij niezwykle elastyczną współpracę już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *