WESTFALEN CIP-SA – sposób na utrzymanie czystości w zakładach mięsnych, gastronomicznych itp.

Profesjonalne środki czyszczące dla lokalu przemysłowego – wypróbuj WESTFALEN URS-AL
17 lipca 2019
Przemysł gastronomiczno-przetwórczy wolny od zaschniętych tłuszczów
30 lipca 2019

WESTFALEN CIP-SA – sposób na utrzymanie czystości w zakładach mięsnych, gastronomicznych itp.

Stosowanie myjek ciśnieniowych jest kluczowe w rozwiązaniach przemysłowych, zyskują one popularność w wielu różnych sytuacjach i zadaniach, które należy wykonywać na konkretnych stanowiskach w rutynowy sposób, dość szybko odkryto, iż ten sposób czyszczenia różnego typu powierzchni jest przede wszystkim najbardziej efektywne i zajmuje o wiele mniej czasu, co z punktu widzenia działań przemysłowych jest nader istotne, bowiem zwiększa czynnik produktywności, co może służyć maksymalizacji zysków.

Atuty myjek ciśnieniowych

dostrzeżono też w gospodarstwach domowych, choć ich parametry techniczne nie muszą być tak bardzo wygórowane.

Nie jest tajemnicą ani tym bardziej niczym odkrywczym, iż zastosowanie przemysłowe wymaga użycia mocniejszych środków czyszczących, jak i również bardziej wydajnego osprzętu, a więc w tym przypadku myjek ciśnieniowych. Nie ulega wątpliwości, iż zachowanie odpowiedniego poziomu czystości powinno być wiodącym czynnikiem na płaszczyźnie każdej z branż, jednakże m.in. branża spożywcza powinna kluczowa, gdyż działanie skoncentrowane jest na produkcji żywności, która powinna być przygotowywana w bezpiecznych dla zdrowia warunkach oraz przede wszystkim bierze się pod uwagę jej świeżość.

Niewłaściwe warunki sterylne w lokalach gastronomicznych, sprzyjają dynamiczny rozwój paciorkowców i innych bakterii, które są groźne dla ludzkiego układu pokarmowego. PROSPERSKLEP we współpracy z WESTFALEN, światowego lidera chemicznych środków czystości dla przemysłu o solidnej niemieckiej jakości wprowadził do swojego asortymentu WESTFALEN CIP-SA, który jest silnie skoncentrowanym środkiem alkaicznym o odczynie kwaśnym. WESTFALEN CIP-SA jest bezpiankowym koncentratem myjącym dedykowanym dla zastosowań w przemyśle do usuwania uporczywych zabrudzeń.

Z powodzeniem przyda się do oczyszczania urządzeń funkcjonujących w zakładach przetwórstwa mięsnego czy szeroko pojętej gastronomii. Sprawdza się także w czyszczeniu urządzeń o tzw. obiegu zamkniętym, które na szeroką skalę wykorzystywane są w zakładach mleczarskich, gdzie również gromadzi się pokaźna ilość bakterii groźnych dla zdrowia. Detergent świetnie radzi sobie z silnymi zabrudzeniami organicznymi, usuwając ponadto oleje, krew tudzież białko. Przy stosowaniu środka mogą występować duże ilości piany, dlatego zaleca się użycie produktu wraz z odpieniaczem WESTFALEN ANTIFOAM, błyskawicznie hamujący wydzielanie się piany.

W zależności od stopnia zabrudzenia należy przygotować roztwór wodny w stężeniu mierzonym od 0,2-2%. Skuteczność rozwiązań WESTFALEN potwierdza duża popularność w Niemczech oraz liczne certyfikaty uznawanych ośrodków tj. ISO, DEKRA i inne. Skuteczność produktów tego producenta coraz chętniej doceniają też polskie zakłady, zwracając uwagę na skuteczność i szybkość działania.

Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem podków WESTFALEN w Polsce. Zamów bez pośredników, ciesz się niską ceną i szybką dostawą już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *