WESTFALEN AUTO SHAMPOO – profesjonalna myjnia w domowym zaciszu!

WESTFALEN BIOPOWER C – co może zrobić dla twojego domu?
6 sierpnia 2019
WESTFALEN GRAFFITI PASTE 1492 – usuwaj farby, graffiti, gumy, wosku, żywicy i wielu innych!
28 sierpnia 2019

WESTFALEN AUTO SHAMPOO – profesjonalna myjnia w domowym zaciszu!

Ślub, wesele czy inne uroczystości rodzinne są planowane wiele miesięcy wcześniej, a przygotowania do nich składają się co najmniej z kilku etapów. Z punktu widzenia przyjęcia czy uroczystości każdy z etapów przygotowawczych jest ważny, gdyż kształtuje tzw. ogólne wrażenie. Obecnie przyjęcia i wszelkie uroczystości realizowane są w lokalach i restauracjach zapewniających kompleksową obsługę imprez na wysokim poziomie pod każdym względem. Jednak oprócz tego spore znaczenie ma wiele innych detali, które mają wyższy priorytet niż zwykle.

Czymś naturalnym jest, że dokładamy wszelkich starań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego też przywiązuje się sporą wagę do ubioru tudzież samochodu. W przypadku tego ostatniego największą rolę odgrywa rzecz jasna przy okazji ślubów czy wesel, gdyż tradycją się stało docieranie na uroczystość zaślubin w możliwie najbardziej wyjątkowy sposób. Spora część Młodych Par decyduje się wypożyczyć limuzynę w iście amerykańskim stylu, niektórzy wolą z kolei samochód zabytkowy, który wiąże się z niezwykłymi wspomnieniami przez wiele lat.

Z drugiej strony rośnie spora grupa osób, która do ślubu chce podróżować własnym samochodem tudzież wypożyczonym od znajomych. Takie rozwiązanie jest rzecz jasna najbardziej wydajne z punktu widzenia ekonomicznego. Decydując się na ten krok trzeba koniecznie zadbać o zakup ozdób weselnych oraz kompleksowe mycie pojazdu (z zewnątrz i wewnątrz), co także wymaga przede wszystkim cierpliwości i sporej ilości wolnego czasu.

P.P.H.U. „PROSPER” z Sosnowca stał się jedynym autoryzowanym na Polskę dystrybutorem niemieckich środków chemicznych produkowanych przez WESTFALEN CHEMICALS, lidera w produkcji środków chemicznych dla przemysłu, choć również po części dla gospodarstw domowych (z uwagi na wszechstronność zastosowań). Jeśli potrzebujesz, aby samochód prezentował się okazale jak nigdy dotąd – mamy dla ciebie coś specjalnego!

W naszym asortymencie znajdziesz WESTFALEN AUTO SHAMPOO z efektownym nadawaniem połysku i perlenia lakieru, dzięki czemu zarysowania lakieru zostaną skutecznie zamaskowane, a karoseria zaprezentuje się doskonale – jak przystało na rangę najważniejszych życiowych dni. W celu uzyskania najlepszych efektów należy przygotować roztwór wodny w proporcjach ok. 50ml koncentratu na ok. 10L wody.

Najważniejsze składniki składający się na koncentrat Auto Shampoo to: składniki niejonowe, amfoteryczne i kationowe środki powierzchniowo czynne, substancje zagęszczające i konserwujące oraz barwnik. Preparat jest bardzo prosty w użyciu – po przygotowaniu roztworu, należy standardowo myć karoserię, a po ukończeniu mycia należy spłukać powierzchnię czystą wodą i gotowe!

Po ukończeniu zabiegu pojazd będzie gotowy do najpiękniejszych podróży twojego życia, a za tan niezwykły efekt i możliwości WESTFALEN AUTO SHAMPOO zapłacisz niewiele! Sprawdź już teraz, a mile się zadziwisz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *