Skuteczne czyszczenie klimatyzacji, okapów i parowników w wymiarze przemysłowym?

Czyszczenie klimatyzacji lekkie i przyjemne. Wypróbuj WESTFALEN EVAPORATOR!
11 lipca 2019
Profesjonalne środki czyszczące dla lokalu przemysłowego – wypróbuj WESTFALEN URS-AL
17 lipca 2019

Skuteczne czyszczenie klimatyzacji, okapów i parowników w wymiarze przemysłowym?

Co myślisz kiedy słyszysz pojęcie środków czyszczących, a zwłaszcza w odniesieniu do tych wykorzystywanych w przemyśle w różnego typu branżach? Śmiało można założyć, iż znaczna większość czytelników pomyśli o chemii wielkiego kalibru, której użytkowanie na dłuższą metę szkodzi nie tylko środowisku ale przede wszystkim samemu użytkownikowi, co oprócz permanentnej degradacji planety, odbija się coraz częściej zwyczajnie na ludzkim zdrowiu.

Czy rynek dostarcza nam jakąś alternatywę wartą uwagi?

Temat w tym okresie staje się tym bardziej palący, bowiem z racji zbliżającej się wiosny oraz lata, znajdziemy się w „ogniu” klimatyzatorów, które ze zdwojoną siłą uderzą zwłaszcza w najgorętsze dni – w centrach handlowych, obiektach usługowych tudzież w instytucjach etc. Współcześnie aż trudno sobie wyobrazić podróżowanie bez sprawnej klimatyzacji bądź konferencję w sali pozbawionej klimatyzatora. Innymi słowy, obecnie stanowi to absolutny standard i nie zalicza się już do luksusu, a nie jest tajemnicą, iż ludzie z ogromną szybkością przyzwyczajają się do wygody, niejednokrotnie się z nią identyfikując.

Eksploatując klimatyzację zainstalowaną wewnątrz obiektu, jak i tą w pojeździe, trzeba pamiętać o jej regularnej konserwacji i oczyszczaniu. Jest to aspekt kluczowy z punktu widzenia jej efektywności. Co więcej – ma on także decydujący wpływ na nasze zdrowie. Jak to się dzieje? W praktyce okazuje się, że zagrzybiona klimatyzacja, istotnie wzmaga skłonności górnych dróg oddechowych, stąd można mieć wrażenie, że klimatyzacja „przeziębia ”, nawet jeśli staramy się zachować odpowiednią korelację temperatur w stosunku do otoczenia zewnętrznego, a tym samym likwidujemy potencjalny nadmierny dysonans.

Nie od dziś uważa się, że chemia niemiecka jest znacznie skuteczniejsza od polskiej, dotyczy to detergentów użytkowanych w gospodarstwach domowych tudzież w przemyśle. Potwierdza to jednoznacznie wzrost importu detergentów czyszczących importowanych zza Odry – tylko od stycznia do września 2017 roku, importowano do Polski towary o wartości 1,087mld zł, co w przeliczeniu na tony daje niemal 116,5 tony tego typu produktów.

Dla wielu wciąż otwartym pytaniem jest zagadnienie związane z wyborem efektywnej chemii dla przemysłu. Coraz częściej oprócz efektywności, szybkości działania czy kwestii zapachowych, liczą się także coraz częściej kwestie biodegradalne. Jest to najlepszym dowodem na wzrost świadomości ekologicznej, zarówno w wymiarze gospodarstw domowych oraz obiektów przeznaczonych do stosowania w warunkach indywidualnych, przemysłowych, a nawet instytucjonalnych. We wszystkich tych obiektach mogą i coraz częściej znajdują się klimatyzatory, wymagające systematycznego serwisu i oczyszczania. PROSPERSKLEP stał się oficjalnym i jedynym dystrybutorem na Polskę, produktów WESTFALEN. Wyróżnia je potwierdzona biodegradalność.

WESTFALEN EVAPORATOR doskonale sprawdzi się z zabrudzeniami klimatyzatorów, filtrów, okapów, parowników czy skraplaczy. Bez trudu usuwa uporczywy tłuszcz, olej tudzież smar itp. Koncentrat zawiera inhibitory korozji, krzemiany, aminy, a także substancje alkaiczne czy jedne z najlepszych surfaktantów. Śmiało można go eksploatować również do oczyszczania stali i metali kolorowych czy też wyrobów ceramicznych itp. Potwierdzeniem bezpieczeństwa preparatu jest atest PZH.

Zamów na PROSPERSKLEP.PL już dziś i odkryj nową jakość środków chemicznych, przyjaznych środowisku, dedykowanych dla przemysłu już dziś od WESTFALEN POLSKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *