O nas


Westfalen Chemicals

to niemiecki producent profesjonalnej chemii przemysłowej, w tym chemicznych środków czyszczących. Siedziba firmy i zakłady produkcyjne mieszczą się w Nadrenii Północnej-Westfalii.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Westfalen Chemicals, niemieckiego producenta środków chemicznych do zastosowań profesjonalnych.

W chemicznych środkach do czyszczenia rozróżniamy 3 główne kategorie produktów z punktu widzenia chemicznego oraz zastosowania: 

  • a. Środki alkaliczne/zasadowe: pH 7-14, najczęściej pH wynosi 9-12;
  • b. Środki kwasowe/kwaśne: pH 0-7, najczęściej pH wynosi 1-3;
  • c. Środki neutralne: pH około 7, pH  

Dbamy o jakość produktów.

Mamy duże doświadczenie w rozwoju produktów i sprzedaży środków czyszczących. To pozwala nam oferować tylko produkty najwyższej jakości.

Koncentrujemy się zarówno na wydajności, jak i środowisku; wiele naszych środków czyszczących ulega biodegradacji. Dzięki ponad 4.000 produktów i przepisów jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Używamy wyłącznie sprawdzonych i przyjaznych dla środowiska surowców. Ponieważ stale rozwijamy nowe produkty, możemy zaoferować indywidualne, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Firma PROSPER dokłada wszelkich starań, aby udostępniać na tej stronie rzetelnych informacji.