Jak efektywnie oczyścić szklane powierzchnie w warunkach przemysłowych?

Jak łatwo i szybko wyczyścić łazienkę?
8 lipca 2019
Czyszczenie klimatyzacji lekkie i przyjemne. Wypróbuj WESTFALEN EVAPORATOR!
11 lipca 2019

Jak efektywnie oczyścić szklane powierzchnie w warunkach przemysłowych?

Mycie okien, luster bądź innych dekorantów szklanych jest nieodzowną częścią działań składających się na utrzymanie czystości w domach i obiektach do użytku przemysłowego. O ile w domach jednorodzinnych bądź mieszkaniach, mycie okien kwalifikuje się często do porządków przedświątecznych, o tyle w materii przemysłowej, należy kierować się wytycznymi określonymi w przepisach zewnętrznych, a czasem również w zarządzeniach wewnętrznych. Sporą różnicę czyni też czynnik ilościowy, bowiem na gruncie przemysłowym okien do umycia jest nieporównywalnie więcej.

Z punktu widzenia stricte powierzchniowego, mycie okien, może zająć nawet kilka dni, gdyż kluczem jest dokładność i solidność. Ponadto w zależności od uwarunkowań – do umycia przyokiennych parapetów od strony zewnętrznej, może okazać się niezbędna dodatkowa konstrukcja zabezpieczająca przed upadkiem albo wysięgnik ułatwiający pracę w bezpieczny sposób. Największą bolączką odczuwaną podczas mycia stolarki okiennej i innych powierzchni szklanych są przede wszystkim smugi widoczne po myciu i polerowaniu.

Z tego powodu wiele osób nie raz borykało się z frustracjami, gdyż mają wrażenie, że przez to efekt końcowy ich pracy jest niewidoczny lub po prostu daleki od oczekiwanego. Kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt okien w dużym obiekcie, implikuje bezwzględnie potrzebę patentu na szybkie, ale zarazem efektywne czyszczenie okien, dlatego, iż nie jest możliwe, by poświęcać zbyt wiele czasu nad każdym z okien.

Trzeba jasno podkreślić, iż potrzeba zdecydowanie wyższej wydajności, nie może iść w parze z obniżającą się jakością. Dlatego najczęściej korzysta się z urządzeń wspomagających proces usuwania okiennych zabrudzeń, bez angażu sporej siły fizycznej po stronie użytkownika. Do najczęściej stosowanych urządzeń należą m.in. parownice.

Oczywistym jest fakt, iż w tym miejscu jest sporo miejsca dla efektywnego detergentu, aby efekt po umyciu był naprawdę zaskakujący, a przy tym liczy się to, by wybrany środek okazał się być ilościowo wydajny, bowiem to najlepiej bilansuje poniesione wydatki na skalę przemysłową.

Dobrym i docenionym przez wielu konsumentów wyborem jest oryginalna chemia z Niemiec – GRAND WINDOW 3 jest efektywny do czyszczenia każdej rodzaju powierzchni wykonanej ze szkła, przez co jest świetnym sprzymierzeniem w walce z zabrudzeniami witryn sklepowych i innych przeszkleń w aspekcie przemysłu agresywnego. Niemiecka jakość WESTFALEN czeka na ciebie – teraz zamówisz ją bez wychodzenia z domu na WESTFALEN-POLSKA.PL.

Wystarczy spryskać z niewielkiej odległości i przetrzeć ściereczką z mikrofibry, żeby poczuć blask jak nigdy wcześniej w tak krótkim czasie i bez nadmiernego wysiłku. W ten sam sposób, możesz umyć też uporczywie zabrudzone naczynia i przedmioty przeznaczone do eksploatacji gospodarczej.

Jesteś gotów na rewolucję w oczyszczaniu szkła?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *