Czyszczenie klimatyzacji lekkie i przyjemne. Wypróbuj WESTFALEN EVAPORATOR!

Jak efektywnie oczyścić szklane powierzchnie w warunkach przemysłowych?
11 lipca 2019
Skuteczne czyszczenie klimatyzacji, okapów i parowników w wymiarze przemysłowym?
16 lipca 2019

Czyszczenie klimatyzacji lekkie i przyjemne. Wypróbuj WESTFALEN EVAPORATOR!

Klimatyzacja spełnia bardzo ważną rolę zarówno w przemyśle jak i gospodarstwach domowych. W przypadku zastosowań przemysłowych jej zastosowanie bywa wymagane w celu utrzymania odpowiedniej temperatury, która została określona jako optymalna przez producentów danej grupy produktów. Tego typu wytyczne określone są w podpunktach dotyczących spożywania i przechowywania konkretnych produktów. Choć na ogół myślimy, iż tego typu obwarowaniom poddane są wyłącznie artykuły spożywcze, podobnie jest w przemyśle farmaceutycznym, jak i chemicznym.

Nie ulega wątpliwości, że z roku na rok przybywa instalacji klimatyzatorów w gospodarstwach domowych, to jednak ich role znacząco się różnią. W warunkach domowych z reguły korzysta się z nich wyłącznie w okresie letnim, o tyle w przemyśle pracują one przez cały rok w różnej konfiguracji, aby spełnić wymogi dotyczące przechowywania, które są kluczowe z punktu widzenia przydatności do spożycia itp.

Jednym z warunków niezbędnych do poprawnego działania klimatyzacji jest konserwacja urządzenia, istotną częścią tego procesu jest jej profesjonalne czyszczenie. To szczególnie ważne gdyż klimatyzator w sposób bezpośredni odpowiada za jakość powietrza, którym oddychasz. Innymi słowy – jeśli występują w nim zanieczyszczenia, mogą doskwierać ci infekcje górnych dróg oddechowych. Co więcej – w wielu przypadkach to właśnie stąd wzięły się uogólnienia dotyczące szkodliwości działania klimatyzacji w odniesieniu do ludzkiego zdrowia.

W samej jednostce klimatyzacyjnej elementem jest de facto filtr, którego naturalnym zadaniem jest filtracja, dlatego też najczęściej ulega zagrzybieniu, stając się siedliskiem groźnych bakterii. Statystyki jednoznacznie potwierdzają, iż regularne serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych, minimalizują ryzyko infekcji, a także minimalizują ryzyko awarii o ponad 50%, dzięki czemu możesz cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem. Jak często warto dokonywać konserwacji? Przyjęto, iż w pełni wystarcza 2 razy w ciągu roku np. w marcu i wrześniu.

Środki do efektywnego czyszczenia klimatyzatorów, rynek w tym zakresie jest bogaty w różne rozwiązania, zastanawiasz się co wybrać najlepiej? Hurtownia „PROSPER” stawia na niemiecką technologię i ponadprzeciętną skuteczność, nawet na najbardziej uporczywych zabrudzeniach.

Jeśli chcesz czyścić klimatyzator efektywnie, wybierz WESTFALEN EVAPORATOR. Środek jest silnie skoncentrowany o dużej skuteczności i szybkim działaniu, zgodnie z zaleceniami wystarczy pozostawić od 5 do 10 min, uprzednio przygotowując roztwór wodny wg zalecanych proporcji. Gdy zabrudzenia się rozpuszczą, wystarczy wytrzeć oczyszczaną powierzchnię. Środek jest bezpieczny dla aluminium. Wygodnym sposobem na aplikowanie środka w wybrane miejsce jest wykorzystanie ręcznego spryskiwacza.

Hurtowni a „PROSPER” Sosnowiec jest jedynym autoryzowanym partnerem WESTFALEN CHEMICALS w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz EVAPORATOR w 3 zapachach do wyboru tj. bryza morska, mięta i zielona herbata. Szczegóły sprawdzisz na PROSPERSKLEP.PL lub WESTFALEN-POLSKA.PL – postaw na sprawdzone rozwiązania i zamów już teraz. Gwarantujemy szybką dostawę towaru pod wskazany adres!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *