Czym zneutralizować pleśń w branży spożywczej?

Westfalen URM-CL a jego praktyczne zastosowanie
31 lipca 2019
WESTFALEN BIOPOWER C – co może zrobić dla twojego domu?
6 sierpnia 2019

Czym zneutralizować pleśń w branży spożywczej?

Zadania stawiane przed chemią przemysłową są zgoła znacznie wyższe niż w przypadku preparatów nieeksploatowanych w przemyśle. Śmiało można rzec, że czystość utrzymana na zadowalającym poziomie, stanowi nie lada wyzwanie. Aby spotkać tak wysoko postawionej poprzeczce niemalże niezbędne jest działanie zespołowe. Jest to tym ważniejsze, gdy decyzje dotyczące używanych środków czystości zapadają w pionie administracyjnym. Najważniejszym jest, by nawiązać współpracę, której owocem będą produkty dobrej jakości, gdyż wtedy praca wykonywana przez zespół stanie się efektywna i mniej wyczerpująca dla załogi odpowiedzialnej za sprzątanie.

Priorytetem w tej materii jest z pewnością proporcjonalne użycie środków do stopnia uporczywości zabrudzeń, których chcesz się pozbyć. Ponadto w tej sytuacji koniecznym jest właściwy dobór środka chemicznego pod względem rodzaju zabrudzeń, z racji tego, iż szczególnie na płaszczyźnie chemii przemysłowej, skuteczność preparatu jest dedykowana ściśle konkretnym wiązkom.

Utrzymanie czystości jest ważne we wszystkich sektorach gospodarczych, to jednak są i takie które mają szczególnie newralgiczny wpływ na kondycję ludzkiego zdrowia. Taką branżą jest m.in. branża spożywcza, gdyż jest ona jedną z podstaw funkcjonowania człowieka, bowiem nawet jeśli rzadko bywamy w restauracjach, to systematycznie nabywamy produkty żywnościowe, które później przyrządzamy wedle uznania i smaku. By tego rodzaju żywność była bezpieczna dla spożywających musi zostać m.in. przetwarzana w odpowiednich warunkach za nim trafi na sprzedaż.

Innymi słowy jedno z poważniejszych wyzwań stoi przed zakładami przetwórstwa mięsnego, z racji tego, iż powstają tam jedne z najtrudniejszych zabrudzeń do wyeliminowania tj. m.in. z krwi, która jest trudno zmywalna praktycznie z każdego rodzaju powierzchni. Rynkową odpowiedzią o zdecydowanym działaniu jest WESTFALEN CHEMICALS URM-CL, preparat ten sprawdza się w wielu sytuacjach w branży spożywczej – nie tylko błyskawicznie i dogłębnie oczyszcza powierzchnię, przywracając jej należytą czystość, ale również zwalcza groźne bakterie, dzięki czemu automatycznie zachowana jest wymagana sterylność.

Do najważniejszych składników WESTFALEN URM-CL należy zaliczyć: mieszankę podchlorynu sodu, wodorotlenku sodu, wodorotlenku potasu i tenzydów niejonowych. Czas potrzebny do oczyszczenia powierzchni nie przekracza 20 min od zastosowania, a w zdecydowanej większości przypadków wystarcza już 10 minut. Przy pomocy tego środka usuniesz zabrudzenia m.in. z powierzchni stricte produkcyjnych, podłóg, posadzek, a nawet z wnętrz samochodów eksploatowanych do transportu. Inwestując w opisywany preparat, pleśń przestanie być już nie lada problemem wraz zabrudzeniami pochodzenia organicznego. Zalecane stężenie detergentu z wodą mieści się w przedziale od 2-5%.

P.P.H.U. „PROSPER” jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem, środków WESTFALEN na Polskę. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.westfalen-polska.pl bądź udzielamy ich telefonicznie pod numerem 790-343-100, ponadto oferujemy też zakupy online poprzez platformę sprzedaży PROSPERSKLEP.PL. Zapraszamy do stałej i satysfakcjonującej współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *